Usługi kamieniarskie

Zajmujemy się demontażem oraz ponownym montażem pomników.  Pomniki montowane są zaraz po pogrzebie, stawiane na specjalnej ramie, która zapobiega ich zapadaniu oraz ewentualnemu uszkodzeniu. Jeżeli macie Państwo życzenie, montaż może odbyć się w dowolnym terminie,
a pomnik zostanie przechowany w naszych magazynach, nieodpłatnie. 

Zlecenie prac kamieniarskich naszej firmie, daje Państwu gwarancje rzetelnie wykonanej usługi oraz bardzo konkurencyjnej ceny. Wszelkie prace kamieniarskie wykonujemy zgodnie z regulaminem obowiązującym na danym cmentarzu.

Płyty i nagrobki

Godne upamiętnienie zmarłego jest równie ważne jak pogrzeb. Ponieważ cenimy sobie kompleksowe podejście do klienta nasza firma oferuje także usługi kamieniarskie na terenie Konina. Wykonane przez nas nagrobki cechują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Oferujemy szeroki asortyment materiałów, co pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Prace wykonują fachowcy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku pogrzebowym gwarantują najwyższą jakość świadczonej usługi. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz jego potrzeb.

Oferujemy zarówno montaż jak i demontaż pomników oraz płyt nagrobkowych. Instalacja może odbyć się zaraz po pogrzebie lub na specjalne życzenie klienta w innym dowolnym terminie, a do tego momentu zostanie on profesjonalnie zabezpieczony i przechowany w naszych magazynach nieodpłatnie. Pomniki są montowane na specjalnej ramie, która zapobiega ich zapadaniu oraz uszkodzeniu, co zwiększa trwałość nagrobku na długie lata. Wykonujemy nagrobki zarówno klasyczne jaki i w bardziej nowoczesnym stylu. Oferujemy stawianie nowych nagrobków oraz naprawę kamieniarską już zamontowanych pomników.

Ponieważ działamy na rynku od ponad 20 lat cechuje nas wysoki profesjonalizm w związku z tym wszelkie działania kamieniarskie realizujemy według obowiązującego na danym cmentarzu regulaminu. Wybór naszych usług zapewni Państwu opiekę w tych trudnych momentach, a gwarancja wysokiej jakości wyrobów zapewni spokój o swoich bliskich na długie lata.