Fenix – Zakład pogrzebowy Konin

FENIX to zakład pogrzebowy, który powstał w 2001 roku.

Celem naszej działalności jest służyć swoim klientom niezbędnym wsparciem po śmierci bliskich. Ponad 20 lat działalności pozwoliły nam zapracować sobie na wizerunek firmy godnej zaufania i niezastąpionej w pomocy przy organizacji uroczystości pogrzebowych. Nasz zakład pogrzebowy realizuje pogrzeby różnych wyznań.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych na terenie Konina i okolic. Realizujemy również zlecenia na obszarze całego kraju oraz poza jego granicami np. w celu sprowadzenia zwłok z zagranicy.

Dysponujemy fachowym zespołem pracowników z wieloletnim doświadczeniem jak też specjalistycznym transportem i zapleczem, które pozwalają nam oferować usługi pogrzebowe na wysokim poziomie. Naszych pracowników cechuje profesjonalizm oraz empatia, dzięki czemu możemy dać Państwu poczucie spokoju o prawidłowy przebieg wszystkich usług z zachowaniem powagi i szacunku dla zmarłej osoby.

Zapewniamy godną i profesjonalną obsługę bez względu na możliwości finansowe rodziny. Oferta naszego zakładu pogrzebowego przygotowana jest w taki sposób, aby był standardem dla każdego klienta.

Odejście ukochanego człowieka zawsze jest bardzo ciężkim momentem dla członków jego rodziny. Oczywiście, obowiązkiem bliskich jest zorganizowanie godnego pochówku, jednak trzeba przy tym dać sobie czas na odpoczynek i przeżycie żałoby we własnym zakresie. Dlatego warto skorzystać z usług zakładu pogrzebowego, który pomoże żałobnikom w załatwieniu wszystkich spraw związanych z organizacją pogrzebu.

Kompleksowa pomoc przy organizacji pogrzebu

Nasz zakład pogrzebowy gwarantuje pomoc od momentu zabrania zwłok do domu pogrzebowego, aż do zakończenia uroczystości pożegnalnych. Oznacza to, iż zajmiemy się takimi aspektami jak:

  • transport zmarłych (zarówno krajowy, jak i międzynarodowy)
  • przechowywanie i przygotowanie zwłok do pogrzebu
  • kremacja
  • kolportaż nekrologów
  • kompletna aranżacja pogrzebu (wraz z kwiatami i oprawą muzyczną)
  • ekshumacje.

Szeroki wachlarz świadczonych przez nasz zakład pogrzebowy usług sprawia, że wystarczy się do nas zgłosić, aby organizacja wszystkich aspektów pożegnania zmarłego została dopilnowana. W ten sposób rodzina zyskuje chociaż trochę czasu, by w swoim gronie na spokojnie dojść do siebie po utracie bliskiego. Można zgłosić się do nas o każdej porze dnia i nocy.

Podczas organizacji ceremonii pożegnania najważniejszy jest czas. Wszystkie formalności powinny zostać załatwione jak najszybciej, aby bliscy również mieli czas na domknięcie innych spraw związanych z odejściem krewnego. Zdając sobie z tego sprawę, nasz zakład pogrzebowy oferuje pomoc przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Rodzina zmarłego może zgłosić się do nas najszybciej, jak to tylko możliwe.