Całodobowe usługi pogrzebowe Konin

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Zapewniamy jak najszybszy dojazd i odbiór osoby zmarłej z domu, szpitala czy hospicjum. Dajemy gwarancję profesjonalizmu oraz pełnego szacunku dla osoby zmarłej postępowania a także udzielenie kompleksowych informacji
i wsparcia dla rodziny zmarłego.

TELEFON CAŁODOBOWY:  695 407 187

Świadczymy usługi pogrzebowe w Koninie i okolicach. Zapewniamy szybki i bezstresowy odbiór osoby zmarłej zarówno z domu, jak i szpitala czy hospicjum. Swoje usługi wykonujemy z wyrozumiałością wobec członków rodziny, a także z poszanowaniem osoby zmarłej. Udzielamy kompleksowych informacji, a także wsparcia dla rodziny zmarłego na każdym etapie związanym z ceremonią. Z nami mogą być Państwo spokojni o ostatnią drogę bliskich Wam osób.

Doskonale rozumiemy emocje, które pojawiają się wskutek ostatniego pożegnania bliskich nam osób, dlatego świadczymy usługi pogrzebowe w Koninie na najwyższym poziomie. Cechuje nas pełen profesjonalizm, któremu mogą Państwo zaufać. Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebu od transportu osoby zmarłej do prosektorium po szeroki wybór urn/trumien oraz fachowe doradztwo w tym zakresie. Ponadto zajmujemy się wszystkimi formalnościami (w tym ZUS), aby umożliwić Państwu w pełni komfortowe pożegnanie osoby zmarłej.

Wybierając nasz zakład pogrzebowy działający na terenie Konina, zyskują Państwo pewność, że ceremonia odbędzie się bez żadnych zakłóceń, a te ostatnie chwile spędzone z bliskimi zapadną Wam w pamięci jako piękne pożegnanie, które może odbyć się w sposób tradycyjny lub według Państwa wytycznych. Oferujemy również opiekę nad grobem zmarłej osoby, a także inne prace cmentarne, czy też kremacje, transport zwłok z zagranicy oraz ekshumacje.